Najnowszy aparat do Tomografi Komputerowej SIEMENS SOMATOM PERSPECTIVE 64.

Dzięki zaawansowanej technologii umożliwia wykonie badania w bardzo krótkim czasie z minimalna dawką promieniowania dla pacjenta. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach PROWP na lata 2014-2020

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"TK MEDICA" Sp. z o.o. powstała w 1999 roku i jest założycielem NZOZ w Starogardzie Gdańskim, który specjalizuje się w radiologii, zwanej również diagnostyką obrazową.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Co zrobić by skorzystać z naszych usług? Dowiesz się wszystkiego tutaj

PRACOWNIA REZONANSU MAGNETYCZNEGO

Najnowocześniejszy Rezonans Magnetyczny 1,5T w systemie zamkniętym firmy SIEMENS. Dowiedz się więcej..

Informacje dodatkowe

"TK MEDICA" Sp. z o.o. powstała w 1999 roku i jest założycielem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starogardzie Gdańskim, który specjalizuje się w radiologii, zwanej również diagnostyką obrazową. Nasza działalność sprowadza się głównie do oceny budowy ciała ludzkiego, a także do śledzenia pewnych zjawisk fizjologicznych oraz monitorowania przebiegu niektórych zabiegów leczniczych. Do tych celów spółka wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz współpracuje z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną.

Spółka „TK MEDICA” jest również objęta ochroną Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej, czego dowodem jest uzyskane w dniu 10 stycznia 2008 roku niżej prezentowane ŚWIADECTWO OCHRONNE.

Wszystkich zainteresowanych z satysfakcją informujemy, że zakład nasz posiada od 20 grudnia 2006 roku Certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Jakością Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „TK MEDICA” Sp. z o.o. z wymogami międzynarodowej normy ISO, która dotyczy REALIZACJI USŁUG MEDYCZNYCH W ZAKRESIE DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ.

Pozostańmy w kontakcie

Nasi specjaliści czekają na Twój kontakt! Placówka mieści się w budynku Kociewskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital św. Jana

"TK MEDICA" Sp. z o.o.

ul. dra Józefa Balewskiego 1

83-200 Starogard Gdański

email:medica@data.pl

BIURO tel/fax 58 562 73 07

PRACOWNIA RTG / USG / TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ

tel 58 562 30 31 wew. 593

PRACOWNIA REZONANSU MAGNETYCZNEGO

tel 58 563 94 16