UWAGA ! !

Drodzy Pacjenci, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym prosimy o samodzielnie stawianie się na badania, w miarę możliwości bez osób towarzyszących!

UWAGA ! !

PROSIMY OSOBY MAJĄCE OBJAWY GRYPOPODOBNE TJ. KASZEL, KATAR, TEMPERATURE POWYŻEJ 37°C, PROBLEMY Z ODDYCHANIEM oraz jeżeli przebywali Państwo W PRZECIĄGU OSTATNICH 14 DNI ZA GRANICĄ bądź mieliście Państwo kontakt z takimi osobami, o telefoniczne ustalenie nowego terminu badania diagnostycznego.

Informacje dodatkowe

"TK MEDICA" Sp. z o.o. powstała w 1999 roku i jest założycielem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starogardzie Gdańskim, który specjalizuje się w radiologii, zwanej również diagnostyką obrazową. Nasza działalność sprowadza się głównie do oceny budowy ciała ludzkiego, a także do śledzenia pewnych zjawisk fizjologicznych oraz monitorowania przebiegu niektórych zabiegów leczniczych. Do tych celów spółka wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz współpracuje z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną.

Spółka „TK MEDICA” jest również objęta ochroną Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej, czego dowodem jest uzyskane w dniu 10 stycznia 2008 roku niżej prezentowane ŚWIADECTWO OCHRONNE.

Wszystkich zainteresowanych z satysfakcją informujemy, że zakład nasz posiada od 20 grudnia 2006 roku Certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Jakością Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „TK MEDICA” Sp. z o.o. z wymogami międzynarodowej normy ISO, która dotyczy REALIZACJI USŁUG MEDYCZNYCH W ZAKRESIE DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ.

Pozostańmy w kontakcie

Nasi specjaliści czekają na Twój kontakt! Placówka mieści się w budynku Kociewskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital św. Jana

"TK MEDICA" Sp. z o.o.

ul. dra Józefa Balewskiego 1

83-200 Starogard Gdański

email:medica@data.pl

BIURO tel/fax 58 562 73 07

PRACOWNIA RTG / USG / TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ

tel 58 562 30 31 wew. 593

PRACOWNIA REZONANSU MAGNETYCZNEGO

tel 58 563 94 16