• Telefon: 500 079 000 | E-mail: rejestracja@tkmedica.pl

O nas

“TK MEDICA” Sp. z o.o. powstała w 1999 roku i jest założycielem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starogardzie Gdańskim, który specjalizuje się w radiologii, zwanej również diagnostyką obrazową. Nasza działalność sprowadza się głównie do oceny budowy ciała ludzkiego, a także do śledzenia pewnych zjawisk fizjologicznych oraz monitorowania przebiegu niektórych zabiegów leczniczych. Do tych celów spółka wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz współpracuje z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną.

Spółka „TK MEDICA” jest również objęta ochroną Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej, czego dowodem jest uzyskane w dniu 10 stycznia 2008 roku.

Wszystkich zainteresowanych z satysfakcją informujemy, że zakład nasz posiada od 20 grudnia 2006 roku Certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Jakością Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „TK MEDICA” Sp. z o.o. z wymogami międzynarodowej normy ISO, która dotyczy REALIZACJI USŁUG MEDYCZNYCH W ZAKRESIE DIAGNOSTYKI OBRAZOWEJ.

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny

Krótki czas oczekiwania

Wyjątkowa obsługa

Realizujemy badania NFZ

Zarezerwuj wizytę

Chcesz zarezerwować wizytę? Wypełnij formularz, a my wkrótce skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia terminu i szczegółów badania.